O nas

Huch EnTEC – niezawodny specjalista, fachowiec w technice energetycznej. Innowacyjne i kompleksowe systemy oraz indywidualne rozwiązania.

Jako niezawodny partner z wieloletnim, technicznym know-how, oferujemy jako Huch EnTEC ogromną paletę wartościowych produktów najwyższej klasy, dotyczącą techniki energetycznej, solarnej oraz grzewczej „made in Germany”.


Opieramy się i rozwijamy mając na uwadze stan najnowszych badań naukowych. Wprowadzamy tym samym innowacyjną technikę z certyfikowaną jakością. Staranna kontrola dokonywana przez naszych inżynierów gwarantowana jest w każdej fazie rozwoju i produkcji. Szczególną uwagę zwracamy na wysoką jakość surowców dostarczanych przez naszych dostawców. Tylko wówczas możemy w pełni zaspokoić i zrealizować różnorodne wymagania naszych klientów.


Produkty Huch EnTEC są wykorzystywane z sukcesem w przedsiębiorstwach na całym świecie – począwszy od systemów grzewczych, solarnych, wodnych, poprzez armaturę każdego rodzaju, śruby, spawanie, skończywszy na pompach i centralach oszczędzających energię.


Huch EnTEC – nowoczesny przedsiębiorca z tradycjami


Huch EnTEC GmbH jest firmą córką HUCH GmbH „Zbiorniki” w brandenburskim Neuruppin. Tu właśnie firma HUCH produkuje już od 1928 roku trwałe i wysokojakościowe pojemniki.


Pan Herrmann Huch rozwinął tą firmę przed 3 pokoleniami, a po dzień dzisiejszy zreformowane przedsiębiorstwo jest prowadzone z powodzeniem przez braci Thomasa i Matthiasa.


Założona w 2012 roku Huch EnTEC bazuje na 85-letnim doświadczeniu know-how firmy HUCH. Jednocześnie jednak znajdziecie tu Państwo nowoczesne i elastyczne przedsiębiorstwo ze zorientowaniem na rynek i branżę, jak również dbające o dobrze zmotywowanych i wyszkolonych pracowników.


Nasze produkty o wysokiej jakości rozwijamy i przygotowujemy na terenie o powierzchni 40.000 m2 w Temnitz-Park. Tu produkujemy dla większości z naszych międzynarodowych i krajowych klientów. W grudniu 2007 roku otworzyliśmy w chińskiej prowincji Shandong zakład produkcyjny, przez co jesteśmy w stanie szybko i opłacalnie obsłużyć rynek azjatycki oraz australijski. W obu zakładach – w Chinach i w Niemczech – bazujemy na handlu opartym na 3 filarach zrównoważonego rozwoju, mianowicie na aspektach ekologicznym, ekonomicznym i socjalnym. Podobnie współpraca z naszymi klientami, która oparta jest na odpowiedzialności, przejrzystości, szczerości, niezawodności i długoterminowości, bardzo leży nam na sercu.